Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Muzikál

fb  Sdílet


Motto
Jeden z nejpopulárnějších klasických vánočních příběhů o chudém děvčátku prodávajícím sirky se dočkal nového zpracování.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Magický příběh na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena o děvčátku Lucii, které se na Štědrý den touží dostat za štěstím na druhý břeh zamrzající Temže, připravili pro divadlo Studio DVA režisér, autor scénáře a scénograf Šimon Caban ve spolupráci se skladatelem a textařem Kryštofem Markem. Vánoční muzikál s živým orchestrem, na motivy jedné ze šesti nejkrásnějších pohádek dánského spisovatele, vás přenese škrtnutím zápalky do kouzelného světa přání.

Herci Jana Stryková, Zuzana Stavna, Marta Vančurová, Ivana Chýlková, Petr Stach, Monika Absolonová, Zuzana Maurery, Anna Šišková, Roman Štabrňák, Kryštof Hádek, Michal Slaný, Lenka Bartošíková, Athina Langoská, Lucie Novotná, Martina Placrová, Ilona Vozníčková, Tereza Zelinková, Martin Davídek, Jaromír Holub, Ondřej Izdný, Radek Seidl, Peter Strenáčik, Veronika Bloudková, Lucie Bloudková, Kateřina Šťastná, Dušan Vlasák, Lukáš Vojtíšek  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 4. 2024 Svátek má Evženie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz