Informace    Obsazení    Fotky    

obrazek
Top akce / činohra

fb  Sdílet


Motto
Drama o politice a jednom zvláštním přátelství s Janem Dolanským v roli prince Jindřicha a Norbertem Lichým v úloze jeho zábavného společníka a hospodského kumpána, rytíře Jana Falstaffa.

Krátký popis upravit informace o pořadu
Populární Shakespearovu hru, v níž se hraje o moc a její chuť, o ambice a jejich naplnění i o budoucí kariéru, upravila, zrežírovala a také výborně obsadila Lucie Bělohradská. Titul přeložil Martin Hilský, hudbu složil Jan P. Muchow.

Dále hrají Ladislav Mrkvička, Martin Preiss, Eva Salzmannová, Zuzana Slavíková, Jíří Klem, Vendulka Křížová, Monika Zoubková a další. V úloze Fámy, záhadné vypravěčky a svůdkyně, bude letos nově alternovat Klára Melíšková se Zdeňkou Žádníkovou.

Herci Ladislav Mrkvička, Jan Dolanský, Jan Konečný, Radek Valenta, Jan Teplý, Tomáš Petřík, Miloš Kopečný, Jaromír Meduna, Martin Písařík, Monika Zoubková, Vendula Křížová, Martin Preiss, Martin Myšička, Jiří Štrébl, Jiří Klem, Jiří Racek, Norbert Lichý, Robert Jašków, Jiří Hána, Eva Salzmannová, Zuzana Slavíková, Šárka Opršálová, Václav Jílek, Klára Krejsová, Adéla Petřeková, Jan Ťoupalík, David Šiktanc  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 24. 6. 2024 Svátek má Jan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz